lastega pered
Lastega peredele

Babboe kastiga kargorattad on praktilised ning nendega on lihtne sõita. Lapsed on paigutatud ratta esiotsa, et lapsevanem saaks ühel ja samal ajal silma peal hoida nii lastel kui ka liiklusel. Babboe kargorattad on loodussõbralikud ja efektiivsed ning nende soetamine ja ülalpidamine on autost märksa soodsam. Kargorattaga sõites hakkavad lastel silmad särama ning punktist A punkti B liikumine muutub hetkega toredaks ajaviiteks. Lisaks on rattasõit ja värske õhk kasulik nii Sulle, kui ka Sinu lastele.

ettevõtetele
Ettevõtetele

Babboe kargorattad sobivad ka ettevõtetele. Kargoratast on võimalik Teie äri eripäradele vastavalt kohandada. Varasemalt on ettevõtted kasutanud Babboe kargorattaid jäätise, kohvi, söögi või suveniiride müümiseks. Lisaks sellele on võimalik kasutada kargoratast ka välireklaamina – kargoratas ise äratab inimestes huvi ning kastile paigutatud kleebiste abil saad oma turundussõnumi viia sobiva sihtrühmani. Kogemuse kaudu võime öelda, et kargorataste kasutamine äriliste eesmärkide saavutamisel on ettevõtetele hästi ära tasunud.

koeraomanikud
Koerteomanikele

Babboe Dog kargoratastega saab oma lemmikuga vabalt parki, metsa või randa minna. Sobib hästi juhtudel,  kui elatakse koeraga linnas ning soovitakse ühiselt linnapiirkonnas mugavalt ja kiirelt liigelda. Rattasõit parki, metsa või randa muutub igapäevaseks tegevuseks! Babboe Dog kargorataste omanikud kasutavad ratast ka loomadega poes käimiseks – kasti mahub nii loom kui ka rasked poekotid! Mugav, lihtne ja praktiline.